Czy męski punkt G istnieje?

Punktem G nazywana jest partia ciała, stymulowanie której prowadzi do możliwości odczuwania niezwykle silnych doznań erotycznych u partnerów. Męskim punktem G nazywana jest prostata. Masowanie tego obszaru daje największą z możliwych przyjemność natury seksualnej, a nawet może przyczynić się do wyeliminowania możliwości wystąpienia pewnych chorób.

 

Punkt G u mężczyzny, czyli wszystko na jego temat.

 

Męski punt G, po prostu prostata, to gruczoł krokowy, który stanowi nieparzysty narząd mięśniowo-gruczołowy. Kształt prostaty przypomina stożek, który został nieco spłaszczony, a jego wielkość odpowiada rozmiarom orzecha włoskiego. Prostata wchodzi w skład układu moczowo-płciowego mężczyzny. To właśnie prostata ma największe znaczenie dla płodności ze względu na to, że za produkcję płynu, w którym występują plemniki odpowiedzialny jest gruczoł krokowy.

 

Gdzie znajduje się męski punkt G?

 

Znajduje się on dokładnie w miednicy mniejszej, czyli w bezpośredniej bliskości krocza, tuż pod pęcherzem moczowym. Należy szukać go we wnętrzu odbytu. Przed prostatę przechodzi męska cewka moczowa. To własnie to wpływa na fakt, że w chwilach podniecenia, kiedy dochodzi także do powiększenia się prostaty, mężczyźni miewają kłopoty z możliwością oddania moczu.  

 

Męski punkt G można wyczuć przy pomocy palców. Najlepiej w tym celu użyć palca wskazującego lub środkowego. Aby stymulować prostatę należy delikatnie wsunąć których z palców do męskiego odbytu na głębokość od sześciu do ośmiu centymetrów. Wspomniany punkt G stanowi rodzaj zgrubienia, który zarówno swoim kształtem jak i wielkością przypomina śliwkę węgierkę. Przed przystąpieniem do tego rodzaju pieszczot, koniecznym jest, aby nawilżyć palce odpowiednim lubrykantem lub innym środkiem nawilżającym. W innym przypadku mogłyby wystąpić nieprzyjemne otarcia.

 

Męski punkt G jest swoistym tematem tabu, a nie powinno tak być. Ten rodzaj przyjemności powinien znajdować się wśród możliwych do odczucia doznać dla wszystkim mężczyzn. Nie jest on zarezerwowany dla partnerów homoseksualnych. Takiego rodzaju stymulacje może przeprowadzić także partnerka.