Wszystko na temat miłości greckiej.

Miłość grecka to inna nazwa dla seksu analnego. Seks tego rodzaju jest znany od czasów starożytnej Grecji, gdzie był dość częstym zjawiskiem. Temu też zawdzięcza on takie nazewnictwo. W chwili obecnej, wzrasta ilość osób, które decydują się na uprawianie tego rodzaju miłości. W przypadku niektórych par, seks analny stanowi możliwość urozmaicenia życia seksualnego oraz metodą na zwalczenie nudy w życiu erotycznym. Ponadto, miłość grecka pozwala na odczucie zupełnie innego rodzaju doznań, co przekłada się na swoistą formę zdobywania rozkoszy w nieznany dotąd sposób. Niektórzy wciąż uważają seks analny za temat tabu, który jest do tego dość niehigieniczny. W pewnym kręgach jest on uważany za seks kontrowersyjny ze względu na to, że jest to rodzaj miłości uprawiany przez partnerów homoseksualnych.

 

Miłość grecka okiem seksuologów.

 

To, na czym polega miłość grecka, zostało już wyjaśnione powyżej. Jest to rodzaj stosunku seksualnego, gdzie penis jest wprowadzany do ciała partnera za pośrednictwem odbytu. Niektórzy seksuolodzy twierdzą, że mity na temat bólu wywołanego seksem analnym są sprzeczne z relacjami partnerów, którzy twierdzą, że stosunku tego rodzaju pozwalają im na odczucie wysokiego poziomu przyjemności. Oczywiście, jest to zależne od tego, czy każda ze stron wyraża zgodę na tego rodzaju seks. Przy miłości greckiej, bardzo ważnym jest utrzymywanie ciała, a szczególnie jego intymnych okolic w czystości. Istotnym jest także, aby skorzystać ze środków o działaniu nawilżający.

 

Czy seks analny jest przyczyną przykrych doznań?

 

Nie, jeśli każde z partnerów potrafi zastosować się do pewnych, określonych zasad. Przede wszystkim, konieczne jest odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych. Należy także pamiętać, że stosunek w pierwszej fazie powinien był delikatny spokojny. Jeśli wystąpi krwawienie z odbytu, nie należy do bagatelizować, ponieważ może być objawem poważnego uszkodzenia tkanki. Koniecznym jest, aby podczas stosunku analnego korzystać z prezerwatywy. Dotyczy to także długotrwałych związków, które są monogamiczne, a także partnerów homoseksualnych. Ciąża to nie jedyne zagrożenia związane z uprawianiem seksu.